Mобилни гејминг копчиња

 • Соодветни за Android и IOS

 • Копчиња од мат легура
 • Микро прекинувач на Oмрон
 • Преносен и паметен дизајн


Еден клип за користење паметно и преносно
не е потребно Bluetooth, чисто само физичко мапирање. Адаптирано за мејнстрим модели од Android и IOS. Користејќи интерпониран фиксиран дизајн, телефонот можно е да биде стегнат со дебелина од 6мм до 11,4мм. Еден клип за користење, правејќи го преносно и лесно за инсталација.

Tипови на разделно
активирање на играта

 • Android + Apple / Универзална компатабилност

 • Физички копчиња за максимална контрола
 • Прекинувачи за eSports-оддело
 • Премиум метал (цинк легура) активирачи


Black Shark типовите за разделно активирање на играта, работат веднаш, на било кој паметен телефон. Не е потребно поставување или полнење. Прикачување (и одкачување) веднаш за контрола од следното ниво. Нашиот иновативен брз-клип дизајн чува сè безбедно, додека внимателно поставувањето на копчето спречува случајни притиснувања.

Monster гејминг активирачи

 • Физички копчиња за без латентна контрола
 • Прекинувачи од eSports-одделот
 • Премиум метал (цинк легура) активирачи

 • Магентик, брзо-прикачувачки дизајн


Бакарно-сребрена жица од висок степен + спроводлив силика гел осигуруваат секој клик да се регистрира во истиот момент, за никогаш да не го промашите убиствениот погодок. Дизајниран за да издржи најинтензивните гејминг сесии, еластичните физички прекинувачи на Monster Triggers и елитните потполно метални активирачи, произведуваат постојан, задоволителен тактичен клик. Monster активирачите се закачуваат (и откачуваат) во еден момент, благодарение на нашите иновативни брз-клип дизајн, додека внимателно поставените копчињата спречува случајни притиснувања.

Gamepad 3


 • E-sports дизајн
 • Џојстик со притискање
 • Шесто-оскен сензор
 • Преносливо

Џојстикот е високо издржлив со замрзната површинска текстура за удобно анти-лизгав зафат, перфектен за прецизно играње. Направено за брза акција, контролните копчиња се распоредно во центарот на рачката за да не мора да посегнувате за да направите комбинации за убиство.


Funcooler 2 Pro

 • Ултра брзо ладење

 • Температура на дисплеј

 • RGB светло

 • Универзална компатибилност
Кога конкуренцијата станува сериозна,остани кул под притисок со најнапредниот систем за ладење на паметен телефон. Нашата интелегентна контрола на температурата автоматски манажира брзини на фенот. Во кој има дисплеј  на температурата во живо, Black Shark  Funcooler 2Pro е направен за ентузијасти. Ќе го  чувствувате и ќе го видите зголемувањето на перформансите.

Bluetooth Слушалки 2

 • Hi-Fi звук

 • BT 5.0 ниска латентност
 • RGB светла

 • Контрола на апликации
 • 14h+ живот на батерија

 • Совршено вклопување

3,5mm слушалки 2

 • Длабок бас
 • Дизајн на лакт

 • Кабел без сплеткување
 • Дизајн на иднината


Не дозволувајте компактната големина на Black Shark 3,5мм слушалки да ве залажува. Имаат спакуван сериозен удар. Внатрешниот подвижен судир прецизно репродуцира падови со импресивен удар. Внатрешниот контролер со 3 копчиња го прави лесно за контролирање на вашите мелодии на одење. Софистицирани зелени акценти го красат врежаното алуминиумско куќиште за изглед кој е во исто време смел, но сеуште подценето.

20000mAh Power Bank

 • Голем капацитет

 • Тројни излези

 • Истовремено полнење на уред

 • Универзален компатибилитет

 • Тековен режим


Неверојатни 20 000mAh моќ значи дека можете да ги оставите вашите грижи за „испразнета батерија“. Со една порта од типот-C и две USB порти. Black Shark 20 000mAh Power Bank ги полни сите ваши омилени уреди  во исто време.

Right-angle USB-C кабел


 • Ултра-издржлив плетен кабел
 • Практичен дизајн на лакт

 • Цинк-легура конектори

 • Играј удобно


Неверојатно тесен 9,6мм, компактниот конектор на лакт ги чува каблите на страна за најудобното гејминг искуство за време на полнење. Завиткан во солиден полиестер материјал, екстра долгиот кабел е изграден да трае.

Lightning to USB-C кабел

 • Ултра-издржлив плетен кабел

 • Практичен дизајн на лакт

 • Цинк-легура конектори

 • Поддржува Apple 20W брзо полнењеНеверојатно тенок 10,5мм, компактниот конектор на лакт ги чува каблите на страна за најудобното гејминг искуство  за време на полнење. И двата конекторски краеви на Black Shark Lightning кабел се направени од специјален цинк-легурски материјал, пружајќи отпор дури на најекстремното истегнење.